احضار و فراخوانی جادوییاساسا دو راه برای احضار یک وجود یا کار کردن با انرژی هست: "احضار" و "فراخوانی." احضار معنوی به معنای احضار یک وجوده که می تونه یک شیطان، روح، فرد مرحوم، عنصر، یا انرژی باشه، و وجود خارج از گرداننده ظاهر می شه. در زمان کار کردن با انرژی، انرژی همیشه خارج از گردانندس و هرگز داخل بدن اون نمی شه. با احضار، هیچ رابطه یا اتصالی وجود نداره.

فراخوانی روح رو داخل خود فرد می بره. وجود در واقع داخل بدن گرداننده می شه. یک مثال فراخوانی یک شیطان و صحبت کردن شیطان از طریق صدای گرداننده برای برقراری ارتباطه. خیلی اوقات وقتی که این اتفاق می فته, صدای فرد ممکنه تغییر کنه و عمیق تر و خشن تر بشه یا طور دیگه ای تغییر کنه. در حین جلسه احضار, معمولا مدیوم قادر به تولید ماده ای به اسم "اکتوپلاسم" برای ارائه یک ماده لومینسانسه که روح احضار شده از طریقش می تونه به وضوح پدیدار بشه. این شکلی از فراخوانیه چونکه اونجا یک اتصال مستقیم بین روح و مدیوم وجود داره.

اونجا وجودهای مختلفی هستن. چیزی که من با شیاطین سیتن یاد گرفتم, اینه که وقتی اونها داخل ما می شن; هرگز به ما اسیب نمی رسونن. ما همیشه اگاه و باخبریم. وقتی اونها از طریق ما صحبت می کنن, ما از چیزی که اونها دارن میگن اگاهیم و هیچی به زور انجام نمی شه. کسی مثل افرادی که وجودهای فرشته ای رو فراخوان میدن وقفه ها یا "زمان گمشده" رو تجربه نمی کنه. خیلی اوقات فرشته ها خودشون رو به جای شیاطین جا می زنن. وجودهایی هستن که از طرف سیتن نیستن و موقعی که دعوت می شن [معمولا فرشته ها یا گونه های مرتبط] فردی که احضارشون کرده رو تسخیر می کنن و بهش صدمه می زنن، اون فرد هم هیچ خاطره ای از اون رویداد نداره. اونها با زمان های گمشده و به احتمال زیاد مشکلات ماندگار دیگه مواجه می شن.

سیتن اورنده دانشه. اون دلیلی برای مخفی کردن چیزی از طریق دادن فراموشی به دیگران یا ایجاد انحراف موقت در خاطرات اونها نداره. افرادی که با فرشته ها و وجودهای اختری دیگه که باهاشون اشنا نیستن سر و کله می زنن می تونن این مشکلات رو تجربه کنن، و البته که بعدش، به دلیل جهل و حماقتشون "شیطان" رو سرزنش می کنن.

برخی از شیاطین میان و دوست دارن بازی کنن. یک بار موقعی که سرکار بودم، یک همکار بهم تصویر دوست دخترش رو نشون داد. من حس کردم یک شیطان داخلم شد و بهم گفت "پیش برو". من شروع به خوندن اون کردم و همکارم از دقتم سوپرایز شد. البته که این دوست شیطان بود که از طریق من صحبت می کرد.

بیشتر متون در دسترسی که در رابطه با طلسم ها و جادو هستن، به دلیل کمبود دانش [تموم دانش معنوی و جادویی توسط کلیسای مسیحی حذف و منهدم شد], نه تنها توضیحات اشتباه میدن، اما در زمان کار کردن با جادو سیاه، استفاده از انرژی مرگ و دیگر نیروهای مخرب برای گرفتن انتقام بی عدالتی، توضیحاتشون می تونن بشدت خطرناک باشن.

تفاوت عظیمی بین احضار و فراخوانی وجود داره. وقتی ما انرژی یا ارواح رو فراخوان می دیم، ما از طریق خودمون یک پیوند به انرژی یا روح ایجاد می کنیم. به طور مشخص، اگه فردی از انرژی مخرب یا مرگ استفاده می کنه، این میتونه بشدت خطرناک باشه. فراخوانی همچنین شامل ساختن انرژی در روح فرد و تخلیه اون از طریق هاله و یا چاکراهای فرده. این به روح قربانی گره می خوره.

دلیل خطا کردن اکثر طلسم های جادو سیاه اشتباهات جادوگره. دلایل دیگه ای هم برای ایجاد خطا در کار با جادو سیاه وجود دارن، از قبیل اینکه قربانی هاله قدرتمندی داره که میتونه انرژی منفی رو منحرف کنه; قربانی تحت محافظت معنویه [اگه کسی تحت محافظت سیتن باشه، هیچی نمیتونه لمسش کنه], یا زمان بندی بد جادوگر. دلایل دیگه ای هم وجود دارن، اما دلایل فوق شایع ترین هستن.

حتی انرژی سفید هم در زمان شفا دادن می تونه باعث ایجاد مشکلاتی برای جادوگری شه که انرژی رو قبل از اعمالش فراخوان میده. هر زمان که انرژی فراخوانی بشه، یک اتصال قدرتمند ایجاد می شه. به طور مشخص، کسی که عقلش سرجاش باشه نمی خواد که به یک بیماری متصل بشه.

اگه جادوگر داره بر روی پول, قدرت شخصی کار می کنه یا هر استفاده مثبت دیگه ای از انرژی داره، اونموقع فراخوانی مطلوبه. این همچنین برای طلسم های عشق و کار کردن با شهوت هم صادقه.

فرد باید تفاوت رو موقع کار کردن با یک طلسم بدونه، چونکه جهل یا استفاده اشتباه از موارد بالا می تونه سبب معکوس شدن یک طلسم یا نتایح ناخواسته دیگه بشه.

برای مثال- احضار انرژی مرگ: جادوگر پیشرفته باید با این انرژی اشنا باشه، انرژی مرگ در مرده شوی خانه ها, گورستان ها، مناطقی که جنگ ها اتفاق افتاده بودن, جاهایی که کشتار جمعی صورت گرفته بوده و دیگر مناطق مرگ شایعه. انرژی خاکستری, ملالت انگیز و افسرده کنندس. جادوگر باید وارد یک خلسه بشه و خودش رو با انرژی احاطه کنه، اما انرژی رو داخل خودش *نکنه*. جادوگر باید انرژی رو از طریق اراده و تجسم خودش هدایت بکنه و بصورت یک توپ یا شکل دیگه ای در بیاره. لازمه که انرژی برای قدرت بصورت یک توپ یا شکل دیگه ای فشرده و تنگ تر و تنگ تر بشه.

سپس بسته به قصد جادوگر در چگونگی تحویل دادن انرژی به قربانی، انرژی شکل داده شده می تونه منبسط یا منقبض بشه. اگه قراره که انرژی به چاکراهای قربانی تحویل داده بشه، انرژی باید بشدت فشرده بشه و بمحض ورود به بدن قربانی منفجر یا منبسط بشه. اگه قراره که انرژی هاله قربانی رو جمع کنه و بهش بچسبه، انرژی باید در جهت پوشش دادن تموم هاله منبسط شه. با توجه به ترجیحات فردی می شه تغییراتی داد.


بازگشت به شیطان جادوگری صفحه اصلی

 

© Copyright 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457