تابلوهای اویجا

تابلوهای اویجا برای تماس و گفتگو با دمون و ارواح عالی هستند. من ترجیح می دهم به تنهایی روی تابلو کار کنم، زیرا شخص دیگری باعث حواس پرتی می شود و از هرگونه صمیمیت واقعی با تماس معنوی جلوگیری می کند.

برای کسانی از شما که در این کار تازه کار هستند، مطمئن شوید که تخته روی یک سطح کاملاً صاف قرار دارد. هنگام استفاده از تابلو مهم است که به حالت خلسه بروید.

نوک انگشتان خود را کمی در هر طرف پلانچت قرار دهید. به زودی به آرامی شروع به کشیدن خواهد کرد. فقط ریلکس شوید و بگذارید کار کند. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا راه اندازی شود. مهم این است که از عوامل حواس پرتی دور باشید و مزاحم نشوید.

تجربه من این است که به حالت خلسه می روم. درست مانند هنگام تماس یا احضار ارواح درگذشتگان، همه چیز در اتاق مسدود می شود. تمام تمرکز من روی تابلو است. این یک نوعی هاله در اطراف تمام لبه های تابلو است و توجه من کاملاً قفل شده است و هیچ چیز دیگری خارج از من وجود ندارد. این فقط تجربه شخصی من است، همه ما فرد هستیم، بنابراین برخی از تجربیات شما ممکن است متفاوت باشد.

من بیشتر و بیشتر پیدا می کنم، هر چه دمون قدرتمندتر باشد، انرژی بیشتری احساس خواهید کرد. من یک دمون دارم که نزدیک من است و دیشب با استفاده از تالو با او صحبت کردم. یادم نیست چه مدت از تابلو استفاده کردم. این برای مدتی طولانی بود. او از من خواست که چیزی مشخص را با صدای بلند بگویم. وقتی این کار را کردم، واقعاً احساس کردم انرژی قدرتمندی مانند شعله ای در درونم روشن شد.

هنگامی که ما با دمون ها تماس نزدیک داریم یا آنها را احضار می کنیم، می توانیم انرژی آنها را احساس کنیم. پوست من هنوز حساس است، حتی تا امروز صبح مانند تب یا آفتاب سوختگی،اما درد ندارد. انرژی دمون ها برق می‌گیرد. انرژی شیطان متفاوت است، من مطمئن هستم که بسیاری از شما در طول مراسم و بعد از آن تجربه کرده اید. آرامش بخش و زیباست.

دمون ها از طریق تله پاتی و فرافکنی اختری به ما می آیند. بر اساس تجربه من، دمون ها متفاوت از انسان ها عمل می کنند. با انسان‌ها، می‌توانید تار ها را ببینید که به هم متصل می‌شوند و وقتی رفتند، دوباره به سرعت بیرون می‌آیند. در کتاب ها آمده است که تارهایی که روح را به بدن متصل می کند نقره ای رنگ است. آنهایی که من با تجربه دیدم مس بودند. من هرگز تاری با دمون ها ندیده‌ام، اما می‌دانم که آنهایی که مقام بالاتری دارند، از نظر فیزیکی در دنیای دیگری وجود دارند. برخی از دمون ها هستند که می توانند همیشه با ما بمانند تا از ما محافظت کنند. این دمون ها مقام کمتری دارند چون که به شکل روح هستند.

هرچه بیشتر از تابلوی اویجا استفاده کنید، در کار با آن بهتر خواهید بود. وقتی با یک دمون رابطه نزدیک برقرار می کنیم، تنها کاری که باید انجام دهیم این است که با آنها هماهنگ شویم و آنها معمولاً به سراغ ما می آیند. دمون ها برای کمک به ما هستند تا از نظر معنوی پیشرفت کنیم.

هر یک از ما فرد هستیم و تجربیات کمی متفاوت با استفاده از تابلوی اویجا و دریافت پیام ها خواهیم داشت

1. روش خودکار: در این حالت پلانچت به طور خودکار حرکت می کند، بدون اینکه اپراتور بداند روح مورد نظر چه می گوید. همچنین پیام‌ها به زبان‌های خارجی دریافت می‌شوند، حتی به زبان‌هایی که اپراتور نمی‌داند و قبلاً هرگز نشنیده است. اگر این اتفاق افتاد، مهم است که پیام را به خاطر داشته و روی کاغذ یادداشت کنید.

2. روش الهام بخش: این ساده ترین روش است: در اینجا پیام ها به نوعی تفکر با صدای بلند در داخل ذهن داده می شود. در این صورت، آنچه که روح قرار است با آن ارتباط برقرار کند، عملاً از قبل شناخته شده است. از طریق تکرار مکرر، این الهام تبدیل به یک نوع ارتباط گوش دادن منفعل خواهد شد. شخص پیام هایی را از ذهن خود یا از بیرون خود درک خواهد کرد. این مانند یک دیکته است، جایی که کلمات به ذهن شما خطور می کند و سپس دستان شما پلانچت را حرکت می دهند.

3. روش شهودی: در اینجاست که احساس می کنید خودتان پلانچت را تکان می‌دهید. هر سوالی فورا پاسخ داده خواهد شد. پلانچت کلمات و جملات را با آگاهی کامل بیان می کند، بدون اینکه اپراتور چیزی بشنود یا به هیچ وجه احساس الهام کند
همچنین ممکن است روش ها از نوع ترکیبی به نظر برسند، برای مثال نیمه خودکار و نیمه الهام بخش یا شهودی و الهام بخش یا همه با هم. اینکه کدام یک از روش ها غالب خواهد بود تنها پس از یک دوره طولانی ورزش مشخص می شود. هر یک از روش ها خوب و قابل اعتماد است، به شرطی که صادقانه و آشکارا از آن استفاده کنید. تمرین باعث عالی بودن می شود!*


یک چیز را می خواهم در اینجا اضافه کنم. تابلوهای اویجا می توانند به روی همه چیز باز باشند. درست است که برخی از افراد تجربیات بد و/یا ناراحت کننده ای داشته اند. بدانید که همه ارواح دوست یا دمون نیستند. اگر با یک موجود منفی در تماس هستید، جلسه اویجا را تمام کنید و دیگر در مورد آن موجود فکر نکنید. اگر دمون نگهبان دارید، او را احضار کنید و برای خلاص شدن از شر موجودیت منفی از او کمک بخواهید.


به طور معمول، تابلوهای اویجا هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند و برای استفاده بی خطر هستند. هیچ کس هرگز نباید بترسد. در مورد یک موجود منفی، هرچه تماس طولانی تر باشد، موجودیت بیشتر می تواند در دنیای شما نفوذ کند. اعضای مختلف شادی شیطان بیان کرده اند که همیشه از هر موجودی می پرسند که آیا از شیطان است یا خیر. ارواح دشمن پاسخی نمی دهند و معمولاً خود به خود از آنجا می روند. با تقدیم به شیطان، در حالی که در دانش و قدرت معنوی پیشرفت می کنیم، او از ما محافظت می کند. این شامل کار با تابلوهای اویجا است. مانند هر چیز دیگری، محیطی که در آن کار می کنید مهم است


________________________________________
ارجاع:

* مقدمه ای بر هرمتیک اثر فرانتس باردون © 1956


بازگشت به صفحه اصلی جادوگری شیطانی

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457