بروز رسانی 2018:
شیطان پرستی واقعی کیمیاگری معنوی و از ادیان باستانی بت پرستی است که از صدها تا هزاران سال قبل از مسیحیت,اسلام و ریشه یهودیت آنها وجود داشته است. یهودیت,مسیحیت و اسلام به وفور از ادیان اصلی بت پرستان باستان دزدیدند و تمام معنویت را حذف کردند و دروغ و فساد را جایگزین آن کردند. واتیکان,کلیسای کاتولیک [کلیسای اصلی مسیحی] به عنوان یک نیروی پلیس برای آزار,شکنجه و قتل هر کسی که دارای توانایی معنوی یا دانش بت پرستی بود عمل کرده است.["تفتیش"عقاید"را ببینید]. تنها هدف یهودیت/مسیحیت/اسلام به اصطلاح "ادیان"گمراه کردن مردم از نظر معنوی و انکار حقایق معنوی آنهاست. این برنامه ها بر اساس پرستش فساد و تمرکز بر مرگ است.

شیطان پرستی واقعی مبتنی بر دانش است. برای آموختن حقیقت باید مطالعه کرد. حقیقت,برخلاف دروغ,نیازی به توضیح ندارد و نیازی به بزرگ نمایی آن نیست. حقیقت آشکار چیزی است که خودتان می توانید ببینید. هیچ واسطه ای در شیطان پرستی وجود ندارد

برای کسانی از شما که تازه با شیطان پرستی آشنا شده اید,به خاطر داشته باشید که برخی از فرقه های شیطان پرست,یا افرادی که خود را شیطان پرست می نامند,وجود دارند که با دروغ های مسیحی مطابق با آنچه آنها معتقدند شیطان پرستی است,مطابقت دارند. شیطان پرستی واقعی به هیچ وجه با ادعاهای یهودی/مسیحی/اسلامی که همگی نادرست هستند مطابقت ندارد. برخی از این افراد گمراه,برخی نفوذی و برخی دیگر از روح دشمن هستند. اگر تازه کار هستید همیشه از این موارد آگاه باشید. شادی شیطان سالهاست که برای افشای دشمن مورد حملات جدی قرار گرفته است. دشمن بارها وب‌سایت‌ها,گروه‌ها و انجمن‌های ما را تعطیل کرده و به اعضای ما به صورت آنلاین حمله کرده,و به ما تهمت‌های خشن زده است [آنها استدلالی ندارند و فقط می‌توانند تهمت بزنند و دروغ بسازند] و در انجمن‌ها و گروه های ما نفوذ کرده و تشنج ایجاد کنند.

وب سایت joy of satan یک وب سایت عظیم است که به معنای واقعی کلمه از هزاران موعظه و مقاله تشکیل شده است. کارکنان ما کم هستند و ما نتوانسته‌ایم با حجم زیادی از اطلاعاتی که با تحقیق,مطالعه,تجربیات شخصی و تجربیات اعضای بسیار زیاد ما که در مجموع به ده‌ها هزار نفر می‌رسد,در طول سال‌ها همراه شویم. مقالاتی در اینجا وجود دارد که با توجه به دانش جدید,منسوخ شده اند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به همین ترتیب ادامه دهیم,اما بیشتر این دانش جدید در گروه های الکترونیکی و انجمن های باستانی ما پست شده است.
برای ورود به انجمن ها و گروه های ما اینجا کلیک کنید

ما طی سال‌ها تحقیق دریافتیم که یهودیت، مسیحیت و اسلام توطئه‌ها و حقه‌هایی با ابعاد فاجعه‌بار هستند. کتاب مقدس کلمات "خدا" نیست, بلکه توسط انسان هایی ساخته شده و تقویت شده است که دانش معنوی باستانی را غصب کرده اند [به همین دلیل کتاب مقدس اعداد دارد] و از این دانش برای تبدیل شدن به خدای خود و به بردگی گرفتن بشریت استفاده کرده اند. بی‌آنکه اکثر مردم بدانند,مردم برای قرن‌ها تحت تاثیر یک طلسم شدید خود تداومی بوده‌اند. شیطان حقیقت است و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد.

"[شیطان پرستی] دین حقیقی بشریت است"
-شیطان

خدمات شادی شیطان متعهد به احیای شیطان پرستی واقعی است. ما به خالق واقعی دینی که اکنون به عنوان "شیطان پرستی" شناخته می شود,نگاه می کنیم و خالق خود شیطان است. برای مدت طولانی, دشمنان و بیگانگان آزاد بوده اند که شیطان و شیطان پرستی را متناسب با برنامه های خود تعریف کنند. به ندرت به شیطان اجازه داده شده که از جانب خود صحبت کند و آشکار کند که واقعاً کیست و واقعاً در مورد چیست. شیطان یک موجود واقعی است. او در طول چند هزار سال گذشته با بسیاری از افراد تعامل داشته است و آموزه های خود را در مورد الجلوه,قریت آل-یزید و سایر نسخه های خطی برای ما به یادگار گذاشته است.

شیطان به هیچ وجه با توصیفات یهودی/مسیحی یا مسلمانان که برای مدت طولانی او را به اشتباه تعریف کرده‌اند,مطابقت ندارد,و با شخصیتی که از او در "انجیل شیطانی" آنتون لاوی به تصویر کشیده شده است, مطابقت ندارد. برای شناخت واقعی شیطان باید شخصاً بدون تعصب و توقع به سراغ او رفت. فرد متوجه خواهد شد که با تصورات این یا آن فرقه از "شَر" که قرن ها به طور احمقانه و بدون فکر به او نسبت داده شده است,مطابقت ندارد.

شیطان پرستی واقعی,بت پرستی باستانی قبل از یهودیت/مسیحیت است. واقعیت این است که یهودیت,مسیحیت و اسلام جدید هستند و واکنشی هستند در برابر بت پرستی باستانی که از صدها تا هزاران سال قبل از هر سه این برنامه ها بوده است

متأسفانه,جستجوی پاسخ از منابع بیرونی موضوع رایج شیطان پرستی بوده است,زیرا بسیاری از دانش به طور سیستماتیک توسط کلیسای مسیحی حذف و نابود شده است. کلیسای مسیحی تاریخ نادرستی اختراع کرد تا با دستور کار خود مطابقت داشته باشد که دانش و قدرت معنوی را در دست عده ای معدود به ضرر بشریت نگه می دارد.

خدمات شادی شیطان,یهودیت,مسیحیت,یا اسلام را به عنوان ادیان مشروع به رسمیت نمی شناسد یا قبول نمیکند. اینها در واقع برنامه هایی هستند برای جایگزینی دانش معنوی با دروغ و فساد,در عین اخاذی تریلیون ها تریلیون دلار و انرژی روانی,همراه با سوء استفاده از بدبختی و رنج بشر برای نگه داشتن ثروت های ناگفته,و دانش معنوی و قدرت در دستان"تعداد معدودی از افراد برگزیده"
یهودیت و مسیحیت نیز بسیار جدید هستند, اگرچه سعی می کنند خلاف آن را ادعا کنند,با آخرین "دین" اصلی اسلام است که کمتر از 1000 سال پیش خود را نشان داد.

ما دریافتیم که این برنامه‌ها پایه‌های خود را بر آموزه‌ها و اعمال فاسد و اعمال دزدیده شده ادیان قدیمی‌تر بنا کرده‌اند و هیچ چیزی از خود ندارند. ما در مورد "ویکا" و "نئو-پگانیسم" نیز همین موضع را اتخاذ می کنیم. هر دوی اینها جدید هستند(هر دو در قرن بیستم تجلی یافتند) و نسخه های فاسد ادیان اصلی هستند که با دستور کار یهودی/مسیحی برای بردگی جهان از طریق حذف معنویت واقعی مطابقت دارند.

هدف ما روشن ساختن مردم از حقیقت و افشای تمام دروغ هایی است که این به اصطلاح "ادیان" اخیر در مورد شیطان، شیطان پرستی و شیطان پرستان ایجاد کرده اند.

ما گروه‌هایی را که شیطان یا شیطان پرستی را با مفاهیم یهودی/مسیحی توصیف می‌کنند, نمی‌شناسیم و نمی‌پذیریم, یا کسانی که مانند اعضای کلیسای شیطان آنتان لاوی,وجود او را به عنوان یک موجود واقعی تصدیق نمی‌کنند.

ما هیچ سازمان, کلیسا,و غیره را که ادعای شیطان پرستی را داشته باشند, نمی پذیریم, آنها به اصطلاح "شیطان پرستی"را مستقیماً از کتاب مقدس یهودی/مسیحی,مطابق با مفاهیم یهودی/مسیحی در مورد شیطان,شیاطین [خدایان بت پرستی باستان] یا شیطان پرستی میگیرند. شیطان پرستی واقعی خیلی قبل از هر کتاب مقدس یا آموزه های یهودی/مسیحی وجود داشته است. این افراد شیطان پرست نیستند,آنها مسیحیان معکوس یا یهودی هستند.

اطلاعات موجود در این سایت حاصل تحقیقات بسیار و تعامل شخصی بسیاری از شاگردان با شیطان و شیاطین او است که ما را راهنمایی به سمت حقیقت در مورد منشأ شیطان پرستی واقعی راهنمایی کرده اند. ما شما را به خواندن و مطالعه آزادانه و با ذهنی باز تشویق می کنیم. تنها زمانی که ذهن فرد کاملاً آزاد و از برنامه‌ریزی رها شده باشد, می‌توان روشنگری و یادگیری واقعی را به وجود آورد.


ریشه ها و خاستگاه های شیطان پرستی واقعی

افشای مسیحیت

 

© Copyright 2003, 2004, 2005, 2006, [Updated 2018] Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457